Pojízdný panel na nářadí, 2060×1830 mm

Oboustranný mobilní stojan na nářadí s bytelnou konstrukcí. Je vybaven bočními držadly a 4 koly, z nichž 2 mají brzdu. Háčky a... více informací »
Pojízdný panel na nářadí
Značka: AJ produkty
16 813 Kč
Ověřit dostupnost
Oboustranný mobilní stojan na nářadí s bytelnou konstrukcí. Je vybaven bočními držadly a 4 koly, z nichž 2 mají brzdu. Háčky a...

Oboustranný mobilní stojan na nářadí s bytelnou konstrukcí. Je vybaven bočními držadly a 4 koly, z nichž 2 mají brzdu. Háčky a držáky jsou prodávány samostatně. Udělejte si pořádek mezi nářadím a ostatním vybavením pomocí tohoto praktického mobilního stojanu na nářadí! Toto řešení vám o něm poskytne dobrý přehled a jeho snadnou a rychlou dostupnost. Stojan si lze podle potřeby jednoduše přizpůsobit, můžete ho doplnit o různé druhy háčků a držáků. Díky děrovanému povrchu lze rozložení háčků a držáků snadno a rychle měnit. Mobilní stojan na nářadí má bytelnou konstrukci. Je vybaven 4 otočnými koly pro snadný transport tam, kde ho zrovna potřebujete. Dvě z kol jsou opatřena brzdami, které zajistí stojan v požadované poloze. Boční držadla na obou stranách usnadní jeho přemísťování. Stojan nabízí opravdu mnoho úložného prostoru, jelikož nářadí lze zavěšovat na panely z obou stran. Když ho zrovna nepotřebujete, snadno ho uklidíte např. ke stěně, aby vám nepřekážel při práci. Nosnost 150 kg. Materiál Ocelový plech. Šířka 2060 mm. Výška 1830 mm. Hloubka 500 mm.

Kvalitní a žádaný výrobek Pojízdný panel na nářadí, 2060x1830 mm originál od výrobce AJ produkty snadno můžete pořídit tady teď se slevou. Akční ceny od 16 813 Kč.