Pojízdný dílenský stůl Motion, s policí, 1200×600 mm, šedá deska HPL

Mobilní pracovní stůl s odolnou deskou a robustním rámem. Součástí je spodní police na nářadí a potřeby, které chcete mít... více informací »
Pojízdný dílenský stůl Motion
Značka: AJ produkty
12 699 Kč
Ověřit dostupnost
Mobilní pracovní stůl s odolnou deskou a robustním rámem. Součástí je spodní police na nářadí a potřeby, které chcete mít...

Mobilní pracovní stůl s odolnou deskou a robustním rámem. Součástí je spodní police na nářadí a potřeby, které chcete mít stále po ruce. Možnost manuálního nastavení optimální pracovní výšky. Dílenský pracovní stůl s možností nastavení ideální pracovní výšky. Výškově nastavitelná deska se hodí také v případě, že se o stůl dělí více uživatelů s odlišnou preferencí výškového nastavení. Výškové nastavení se provádí manuálně, a to v rozmezí 800-1200 mm. Nezapomeňte své pracoviště doplnit o průmyslovou rohož, která přináší úlevu při práce vestoje a zmírňuje bolesti chodidel, kolen, boků a zad. Pro dosažení maximální flexibility je stůl vybaven otočnými koly. Díky nim získáte dokonale mobilní pracoviště, které lze libovolně přemísťovat podle aktuálních potřeb. Stůl je velmi stabilní a díky rámu z ocelových čtvercových profilů s robustními spojovacími prvky snese i hrubší zacházení. Pro možnost nastavení výšky jsou v nohách použity c-profily. Rám je opatřen odolným práškovým lakem. Světle šedá pracovní deska je vyrobena z 24 mm silného vysokotlakého laminátu a je opatřena tmavě šedou ABS hranou. Nosnost stolu je 400 kg při rovnoměrném zatížení. Spodní police poskytuje bohatý úložný prostor pod pracovní deskou. Stůl můžete doplnit o rozšiřující rám a nastavitelné konzoly, díky kterým lze nad pracovní desku zavěsit další příslušenství jako například police, panely na nářadí nebo držáky na obrazovky a technickou dokumentaci. Nosnost 400 kg. Šířka 600 mm. Hmotnost 45 kg. Délka 1200 mm. Minimální_výška 800 mm.

Tento skvělý výrobek Pojízdný dílenský stůl Motion, s policí, 1200x600 mm, šedá deska HPL od oblíbené značky AJ produkty jednoduše můžete sehnat na našich stránkách se slevou. Nabídky již od 12 699 Kč.