Plošinový vozík Freeway, hliníkový, 2 držadla

Hliníkový plošinový vozík pro transport těžkého nákladu ve skladech, dílnách, ve výrobě atd. Vozík má dvě odnímatelná... více informací »
Plošinový vozík Freeway
Značka: AJ produkty
7 399 Kč
Ověřit dostupnost
Hliníkový plošinový vozík pro transport těžkého nákladu ve skladech, dílnách, ve výrobě atd. Vozík má dvě odnímatelná...

Hliníkový plošinový vozík pro transport těžkého nákladu ve skladech, dílnách, ve výrobě atd. Vozík má dvě odnímatelná madla, robustní ložnou plochu a kolečka pro velké zatížení. Robustní plošinový vozík s hliníkovou konstrukcí, která je velmi odolná a snadno se udržuje. Vozík se hodí zejména pro přepravu objemných a neskladných předmětů a najde využití v naprosté většině průmyslových prostředí. Díky odnímatelným madlům a absenci bočnic je vhodný i pro přepravu nákladů přesahujících ložnou plochu. Tichý a hladký pohyb zajišťují kola s kuličkovými ložisky a pevnými gumovými běhouny. Kola skvěle absorbují nárazy a jsou tak ideální pro použití v lehkém průmyslu. Nosnost 300 kg. Šířka 610 mm. Výška 1050 mm. Hmotnost 36,45 kg. Délka 1260 mm.

Tento zlevněný kus Plošinový vozík Freeway, hliníkový, 2 držadla od značky AJ produkty snadno můžete sehnat tady a teď opravdu výhodně. Akční cena již od 7 399 Kč.