Paraván Duo, 1000×1500 mm, oboustranně bříza

Kancelářský paraván s výbornými akustickými vlastnostmi, které pomáhají tlumit hluk. Nožičky a spojovací články se... více informací »
Paraván Duo
Značka: AJ produkty
5 136 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářský paraván s výbornými akustickými vlastnostmi, které pomáhají tlumit hluk. Nožičky a spojovací články se...

Kancelářský paraván s výbornými akustickými vlastnostmi, které pomáhají tlumit hluk. Nožičky a spojovací články se prodávají samostatně. Pomocí praktických paravánů snadno a rychle vytvoříte individuální oddělená pracoviště. Dokonale se hodí k použití v open space kancelářích, učebnách, jídelnách, knihovnách a dalších prostředích s vyššími nároky na odhlučnění prostoru. Paravány jsou flexibilní, snadno se s nimi manipuluje, představují dobrou a cenově výhodnější variantu ke klasické pevné příčce nebo zdi. Paraván lze použít samostatně nebo ve spojení s dalšími kusy k vytvoření sestav a formací podle vašich potřeb. Paraván se skládá z několika vrstev navržených k maximálně účinnému pohlcování zvuku. Konstrukce se vyrábí z dřevěného masivu. V horní části máte na výběr mezi dřevem s otvory na obou stranách nebo textilním potahem na obou stranách nebo jejich kombinací. Variant je bezpočet, vyberte si tu pravou, která nejlépe vyhovuje vašim požadavkům a dobře zapadne do zamýšleného prostředí! Šířka 1000 mm. Výška 1500 mm. Hmotnost 27,6 kg. DELIVERY_DATE WEEK. .

Tento skvělý produkt Paraván Duo, 1000x1500 mm, oboustranně bříza originál od výrobce AJ produkty jednoduše pořídíte u nás nyní skutečně výhodně. Akční cena od 5 136 Kč.