PANDA ERGON BETA S1 SRC Polobotky S1

PANDA ERGON BETA S1 SRC Polobotky S1. Obuv PANDA ERGON BETA S1 SRC je prodyšná. Má absorpci energie v oblasti paty. Zapínání je na... více informací »
PANDA ERGON BETA S1 SRC Polobotky S1
Značka: Panda
669 Kč
Ověřit dostupnost
PANDA ERGON BETA S1 SRC Polobotky S1. Obuv PANDA ERGON BETA S1 SRC je prodyšná. Má absorpci energie v oblasti paty. Zapínání je na...

PANDA ERGON BETA S1 SRC Polobotky S1. Obuv PANDA ERGON BETA S1 SRC je prodyšná. Má absorpci energie v oblasti paty. Zapínání je na tkaničku. Pata je uzavřená. Vyrábí se v jedné barevné kombinaci. Svršek: Kůže. Bezpečnostní špička: Kovová. Podešev: dvojhustotní polyuretan (PU/PU). Má odolnost vůči palivovým olejům a pohonným hmotám. Je antistatický a má protiskluzovou podešev. Využití obuvi: Vhodná do suchých provozů. Barva: černá-oranžová Norma: EN ISO 20345 S1 SRC Bezpečnostní polobotky s ocelovou tužinkou kategorie S1. Hmotnost 1,384 kg. Velikost obuvi. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Sezóna.

Ve slevě tento kus PANDA ERGON BETA S1 SRC Polobotky S1 originál od výrobce Panda jednoduše můžete získat tady skutečně levně. Akční ceny od 669 Kč.