Paletový vozík Boost, s rychlozdvihem, 2000 kg, 1150 mm, tandemová PU kola, šedý

Paletový vozík s ergonomicky tvarovanou rukojetí a funkcí rychlozdvihu. Vzhledem k úhlu natáčení řídicích kol 220° se s ním... více informací »
Paletový vozík Boost
Značka: AJ produkty
11 616 Kč
Ověřit dostupnost
Paletový vozík s ergonomicky tvarovanou rukojetí a funkcí rychlozdvihu. Vzhledem k úhlu natáčení řídicích kol 220° se s ním...

Paletový vozík s ergonomicky tvarovanou rukojetí a funkcí rychlozdvihu. Vzhledem k úhlu natáčení řídicích kol 220° se s ním snadno manévruje. Šikovný paletový vozík s funkcí rychlozdvihu, díky kterému se s vozíkem pracuje rychle a velmi pohodlně. Při prvním záběru vidlice zachytí paletu, při druhém záběru už je paleta zdvihána. Pokud náklad přesáhne hmotnost 150 kg, přepne se vozík automaticky na normální rychlost zdvihu. Řídicí kola mají úhel natáčení 220°, takže se s vozíkem velmi snadno manévruje. Přední kolečka napomáhají najíždění pod palety. Paletový vozík nese označení CE. K dispozici je s jednoduchými i tandemovými kolečky, výběr je na vás. Jednoduchá kola se hodí zejména pro lehčí náklady a pojezd po hladkých podlahách na delší vzdálenosti. Tandemová kola jsou lepší pro větší zatížení, pro jízdu po nerovných podlahách a na překonávání překážek, jako jsou prahy, nájezdové rampy apod. Zatížení totiž rozprostírají na větší plochu než jednoduchá kola. Zvyšují tak stabilitu vozíku a snižují opotřebení podlahy. Nylonové běhouny jsou ideální pro velké zatížení a pojezd po tvrdých a rovných podlahách. Polyuretanové běhouny jsou tišší a měkčí, proto vyvíjejí menší tlak na kola i na podlahu a jsou vhodnější pro nerovné povrchy. Poradí si i se štěrkem, kovovými pilinami apod. Jsou velmi odolné a hodí se pro manipulaci v návěsech nákladních automobilů. Gumová kola jsou velmi měkká a tichá a mají vlastnosti srovnatelné s polyuretanem. Nosnost 2000 kg. Materiál Ocel. Barva Šedá. Hmotnost 70 kg. DELIVERY_DATE LEVEL2.

Tento exkluzivní výrobek Paletový vozík Boost, s rychlozdvihem, 2000 kg, 1150 mm, tandemová PU kola, šedý od kvalitní značky AJ produkty jednoduše můžete najít u nás teď za výhodnou cenu! Akční ceny od 11 616 Kč.