Odpadová nádoba na hořlaviny Mumford, 80 l

Odpadová nádoba na hořlaviny, schválena certifikačními společnostmi FM a UL. Utěrky a hadry nasáklé rozpouštědly, ředidly,... více informací »
Odpadová nádoba na hořlaviny Mumford
Značka: AJ produkty
4 931 Kč
Ověřit dostupnost
Odpadová nádoba na hořlaviny, schválena certifikačními společnostmi FM a UL. Utěrky a hadry nasáklé rozpouštědly, ředidly,...

Odpadová nádoba na hořlaviny, schválena certifikačními společnostmi FM a UL. Utěrky a hadry nasáklé rozpouštědly, ředidly, oleji nebo jinými hořlavými kapalinami představují na pracovišti riziko požáru, pokud s nimi není adekvátně nakládáno. Tato odpadová nádoba je speciálně navržena na bezpečné odkládání hořlavin. Unikátní konstrukce jejího víka zabraňuje v jeho otevření na víc než 60°, čímž se snižuje riziko, že by obsah přišel do kontaktu s potenciálním zdrojem zapálení. Víko také snižuje proudění vzduchu (a s ním i kyslíku) do nádoby, eliminuje se tak riziko samovznícení a vzniku požáru. Víko lze pohodlně otevírat pomocí nožního pedálu. Kulatý tvar nádoby a zvýšené dno pomáhají zvýšenému proudění vzduchu okolo nádoby, čímž dochází k disipaci tepla, nedochází ke vzniku kondenzátu a nehrozí tak, že by nádoba zrezivěla. Konstrukce nádoby z ocele zajišťuje odolnost vůči řadě chemikálií. Lze ji snadno přemísťovat pomocí držadel. Odpadová nádoba na hořlaviny je schválena podle FM a UL. Výrobek s označením UL, americké nezávislé certifikační společnosti zabývající se především bezpečností produktů, je vyroben podle těch nejstriktnějších specifikací. Schválení FM, jednou z největších nezávislých certifikačních společností na světě v oblasti průmyslu, garantuje, že použité materiály a systém pro prevenci požáru výrazně snižují riziko a škody vzniklé v případě požáru. Materiál Ocelový plech. Barva Červená. Výška 595 mm. Hmotnost 10,6 kg. .

Ve slevě produkt Odpadová nádoba na hořlaviny Mumford, 80 l od populárního výrobce AJ produkty získáte právě zde za výprodejovou cenu. Akční cena 4 931 Kč.