Odpadkové pytle Tubesac, 100 m, průhledné

Unikátní odpadkové pytle, jejichž velikost si můžete přizpůsobit podle aktuálních potřeb. Z jednoho balení snadno vytvoříte... více informací »
Odpadkové pytle Tubesac
Značka: AJ produkty
1 597 Kč
Ověřit dostupnost
Unikátní odpadkové pytle, jejichž velikost si můžete přizpůsobit podle aktuálních potřeb. Z jednoho balení snadno vytvoříte...

Unikátní odpadkové pytle, jejichž velikost si můžete přizpůsobit podle aktuálních potřeb. Z jednoho balení snadno vytvoříte pytle různých velikostí, záleží jen na vás. Dodávají se s kazetou. Uzavírají se pomocí stahovacích pásků. Systém TubeSac umožňuje využít objem odpadkového pytle beze zbytku! Jedná se o dlouhý rukáv, který se upevňuje na stojan. Dole je svařený. Začněte ho plnit odpadem a až uvážíte, že ho chcete vynést, odřízněte přebytečný materiál a pytel uzavřete pomocí stahovacího pásku. Klasický pytel na odpadky by byl třeba poloprázdný, ale s TubeSacem odříznete jen nezbytně nutnou velikost a materiálem se neplýtvá. Odpad vynášejte přesně tak, jak se vám hodí, v závislosti na jeho typu a hmotnosti. Vždy stačí pytel stáhnout páskem a nahoře odříznout. Další pytel je třeba dole opět uzavřít stahovacím páskem a můžete jej začít plnit. Systém TubeSac najde využití na každém pracovišti, nejvíce ho však oceníte ve zdravotnictví, potravinářství a dalších odvětvích, ve kterých hraje zásadní roli hygiena. Odpadu se nikdy nemusíte dotýkat, díky stahovacím páskům uzavřete pytel přesně tam, kde se vám to nejvíce hodí. Stahovací pásky navíc zabraňují šíření případných pachů z odpadu. Včetně stahovacích pásků. Materiál Polyetylen. Barva Transparentní. Hmotnost 4,5 kg. Délka 100000 mm. DELIVERY_DATE WEEK.

Tento velmi žádaný kus Odpadkové pytle Tubesac, 100 m, průhledné od top výrobce AJ produkty můžete sehnat zde ve slevě! Cena od 1 597 Kč.