Nástěnný regál Shape, přídavná sekce, laminované police, 1237x800x300 mm, stříbrná/dub

Moderní regály, které jsou díky flexibilitě a malým nárokům na prostor velmi funkční a diskrétní. Základní sekce se... více informací »
Nástěnný regál Shape
Značka: AJ produkty
5 076 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní regály, které jsou díky flexibilitě a malým nárokům na prostor velmi funkční a diskrétní. Základní sekce se...

Moderní regály, které jsou díky flexibilitě a malým nárokům na prostor velmi funkční a diskrétní. Základní sekce se dodávají včetně příslušenství k montáži na zeď. Doplněním o libovolný počet přídavných sekcí získáte přesně tak velký regál, jak zrovna potřebujete. Rozšiřte svůj regál o libovolný počet přídavných sekcí! Nástěnný regál díky jednoduchému modernímu designu krásně doplní vzhled mnoha prostředí. Na zeď se uchycuje jednoduše pomocí přiložené závěsné lišty. Na tu se uchytí svislé lišty, na které se pak do požadované výšky zavěšují police. Tenké police a úzké lišty přispívají k jednoduchému a nadčasovému vzhledu regálu. Police mají boční stěny a zvednutou zadní hranu, takže uložené předměty nepřepadávají. Lze je zavěsit do libovolné výšky a jejich umístění na perforovaných lištách kdykoli změnit. Regál uchycený na zdi šetří prostor, umožňuje efektivně využít místo na podlaze a usnadňuje úklid. Přídavná sekce obsahuje vše potřebné pro rozšíření základní sekce. Dodává se jen s jednou perforovanou svislou lištou – lze ji využít pouze se základní sekcí, nikoli samostatně. Šířka 800 mm. Výška 1237 mm. Hloubka 300 mm. Hmotnost 25 kg. Nosnost_police 55 kg.

Unikátní a oblíbený kus Nástěnný regál Shape, přídavná sekce, laminované police, 1237x800x300 mm, stříbrná/dub od odblíbeného výrobce AJ produkty snadno najdete právě nyní levně. Teď v akci 5 076 Kč.