Nastavitelný držák na kabely, 920-1500x120x115 mm, stříbrný

Prostorný držák na kabely s nastavitelnou délkou, který jednoduše přizpůsobíte rozměrům svého stolu. Skryje kabely a zároveň... více informací »
Nastavitelný držák na kabely
Značka: AJ produkty
865 Kč
Ověřit dostupnost
Prostorný držák na kabely s nastavitelnou délkou, který jednoduše přizpůsobíte rozměrům svého stolu. Skryje kabely a zároveň...

Prostorný držák na kabely s nastavitelnou délkou, který jednoduše přizpůsobíte rozměrům svého stolu. Skryje kabely a zároveň usnadní jejich organizaci a vedení pod deskou stolu. Zorganizujte změť kabelů u svého pracovního stolu pomocí tohoto organizéru na kabely! Hodí se ke všem psacím stolům, které nabízíme. Efektivně skryje všechny kabely, které jinak u stolu nevzhledně visí a překáží. Držák má nastavitelnou délku, snadno jej přizpůsobíte rozměrům prakticky jakéhokoliv kancelářského stolu. Vyznačuje se jednoduchou montáží a prostorností, vejdou se do něj všechny kabely, které se obvykle u stolu nacházejí. Materiál Hliník. Barva Stříbrná. Šířka 115 mm. Výška 120 mm. Hmotnost 3,95 kg.

Tento akční produkt Nastavitelný držák na kabely, 920-1500x120x115 mm, stříbrný značky AJ produkty snadno můžete sehnat u nás teď levně. Nabídka od 865 Kč.