Mop na suchý úklid, 400 mm

Velmi odolný mop pro snadný úklid mokrých i suchých podlah. Díky krouceným smyčkám a nízkému tření krásně klouže po... více informací »
Mop na suchý úklid
Značka: AJ produkty
230 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi odolný mop pro snadný úklid mokrých i suchých podlah. Díky krouceným smyčkám a nízkému tření krásně klouže po...

Velmi odolný mop pro snadný úklid mokrých i suchých podlah. Díky krouceným smyčkám a nízkému tření krásně klouže po podlaze. Má skvělé absorpční schopnosti a může se prát v pračce. Vysoce výkonný Velcro® mop, který efektivně odstraňuje špínu ze suchých i mokrých podlah. Je ideálním pomocníkem pro úklid kanceláří, škol a veřejných budov. Tvoří jej kroucené smyčky z 50 % polyesterového mikrovlákna a 50 % polyesteru, odolné kombinace, které mop vděčí za dlouhou životnost. Střední vrstva tvořená polyuretanovou pěnou a zadní strana z kartáčovaného polyesteru pojmou velký objem vlhkosti. Mop lze snadno prát v pračce: v případě potřeby jej lze důkladně vyprat na 95 °C, běžně však postačí praní při teplotě 60 °C. Vyšší teplota zkracuje životnost mopu. Materiál 50% Polyester/50% Mikrovlákno. Barva Modrá. Šířka 400 mm. Hmotnost 0,05 kg. DELIVERY_DATE LEVEL1.

Tento nejprodávanější kus Mop na suchý úklid, 400 mm s osvědčenou značkou AJ produkty jednoduše můžete najít zrovna za výprodejovou cenu! Ceny od 230 Kč.