Mobilní pracovní stůl Solid, 500 kg, 800×800 mm, dubový povrch

Pracovní stůl na kolečkách s manuálně nastavitelnou výškou a dolní policí. Stolová deska má ochranné lišty po obvodu.... více informací »
Mobilní pracovní stůl Solid
Značka: AJ produkty
13 570 Kč
Ověřit dostupnost
Pracovní stůl na kolečkách s manuálně nastavitelnou výškou a dolní policí. Stolová deska má ochranné lišty po obvodu....

Pracovní stůl na kolečkách s manuálně nastavitelnou výškou a dolní policí. Stolová deska má ochranné lišty po obvodu. Praktický stůl na kolečkách, který můžete využít jako mobilní pracoviště nebo jako úložný prostor navíc třeba v dílně. Nohy lze ručně nastavit, aby výška stolu byla v rozmezí 765 – 1025 mm a abyste dosáhli co nejpohodlnější pracovní polohy. Nezapomeňte vaše pracoviště doplnit o ergonomickou podložku ulehčující práci a zmírňující námahu na vaše tělo. Otočná kolečka poskytnou stolu potřebnou flexibilitu a umožní hladký pohyb stolu po pracovišti. Dvě z kol jsou opatřena brzdami, které případně zabrzdí stůl na místě. Stůl má pevnou stolní desku skládající se z 27 mm silné vrstvy dřevotřísky a horní 14mm vrstvy dubové spárovky. Spárovka nabízí univerzální bytelný povrch vhodný pro každou dílenskou práci. Robustní, šedě lakovaný ocelový rám stolu je určen do těžkých provozů, snese náročné podmínky a vysoké zatížení. Stolová deska má maximální nosnost 300 kg při rovnoměrném zatížení. Nosnost 500 kg. Šířka 800 mm. Hmotnost 45 kg. Délka 800 mm. Minimální_výška 745 mm.

Tento zlevněný kus Mobilní pracovní stůl Solid, 500 kg, 800x800 mm, dubový povrch od populární značky AJ produkty jednoduše můžete sehnat tady a teď právě levně. Nabídka již od 13 570 Kč.