Mobilní flipchart Daisy, magnetická tabule, černý

Mobilní flipchart s nastavitelnou výškou a sklonem desky. Má magnetický povrch, poličku na popisovače a kříž s pěti kolečky s... více informací »
Mobilní flipchart Daisy
Značka: AJ produkty
5 548 Kč
Ověřit dostupnost
Mobilní flipchart s nastavitelnou výškou a sklonem desky. Má magnetický povrch, poličku na popisovače a kříž s pěti kolečky s...

Mobilní flipchart s nastavitelnou výškou a sklonem desky. Má magnetický povrch, poličku na popisovače a kříž s pěti kolečky s brzdami. Multifunkční flipchart, který je díky pěti kolečkům dokonale mobilní. Všechna kolečka jsou opatřena brzdami, takže se při psaní nemusíte obávat nechtěného pohybu. Součástí rámu je polička na psací potřeby, magnety a další příslušenství. V kombinaci s bílou popisovací plochou působí kontrastní barva konstrukce stylově. Psací plocha slouží jako bílá tabule a má magnetický povrch, takže na ni snadno uchytíte papírové dokumenty a poznámky. Flipchart tak může fungovat i jako mobilní nástěnka pro důležitá sdělení. Hmotnost 20 kg. Minimální_výška 1730 mm. DELIVERY_DATE LEVEL1. . .

Velmi žádaný kus Mobilní flipchart Daisy, magnetická tabule, černý od kvalitní značky AJ produkty jednoduše můžete získat na našich stránkách v akci! Ceny již od 5 548 Kč.