levnezbozi-vsehodruhu.cz

Menalux 1800T permanentní sáček 1 ks

Velmi žádaný kus Menalux 1800T permanentní sáček 1 ks originál od značky Menalux jednoduše seženete teď levně! Cena od 199 Kč.
EAN: 3023372032278
Menalux 1800T permanentní sáček 1 ks
Ověřit dostupnost
Značka: Menalux
199
Popis produktu

Menalux 1800T permanentní sáček 1 ks. Permanentní sáčky do vysavače S-Bag ze speciální netkané textilie určené pro opakované použití do širokého rozsahu vysavčů – AEG, Electrolux, Philips, Zanussi a dalších.Sáček je vyroben ze speciální textilie, která umožní bez problémů s pevností jejich opakované použití.
Jak permanentní sáčky použít?
Jednoduchým sejmutím lišty sáček otevřete, vyprázníte a můžete používat opětovně. Příruba je vyrobena z pevného plastu a není vybavena hygienickým uzávěrem. Stejně jako originální s-bagy má na vstupním otvoru do sáčku vylisované výstupky“, které kruhový otvor převádějí do oválného.Díky plastové přírubě se dají sáčky několikrát vyprat. Prodloužíte tak jejich životnost. Ale i tak vám jej doporučíme při pravidelném používání minimálně jednou do roka vyměnit. Pokud se sáček poškodí, nebo zplstnatí, vyměňte jej okamžitě.

Pozor!Tyto sáčky se používají jako náhradní sáčky v případě, že Vám dojdou klasické, nebo při vysávání hrubšího materiálu, který potřebujete separovat.Permanentní sáčky do vysavačů nedoporučujeme používat jako standardní sáčky. Jejich provoz je nehygienický, při pravidelném používaní se v nich množí bakterie, plísně a jejich spóry. Dlouhodobý provoz může vyvolat u citlivých jedinců alergie.. Počet ks v balení méně než 4 ks. Materiál textilní.