Magnetická plánovací tabule Mabel, 900×600 mm, měsíční

Magnetická plánovací tabule pro snadné plánování každého měsíce a dobrý přehled. Dodává se s příslušenstvím pro... více informací »
Magnetická plánovací tabule Mabel
Značka: AJ produkty
1 174 Kč
Ověřit dostupnost
Magnetická plánovací tabule pro snadné plánování každého měsíce a dobrý přehled. Dodává se s příslušenstvím pro...

Magnetická plánovací tabule pro snadné plánování každého měsíce a dobrý přehled. Dodává se s příslušenstvím pro upevnění na stěnu a s odkládací lištou na psací potřeby. Zorganizujte si Váš pracovní měsíc za pomoci magnetické plánovací tabule. Tabule se skvěle hodí pro přehledný rozpis úkolů během každého měsíce. Můžete ji použít jako ústřední bod vaší kanceláře pro přesné plánování stěžejních projektů nebo jimi vybavit jednotlivé zaměstnance, kteří je použijí na sledování svých pracovních cílů. Povrch tabule je rozdělen na šest řádků se sloupci na jednotlivé dny v týdnu. Každý den měsíce je tedy znázorněn vlastním polem, do kterého lze vypisovat jednotlivé úkoly. Tabule se hodí zejména pro znázornění činností, kterých se účastní více osob, takže budete mít vždy přehled o přesném denním rozpisu jednotlivých úkolů. Jeden ze sloupců je určen i pro výhledové plánování na další měsíc. Tabule je zasazena do nenápadného šedého rámu a opatřena ochrannými krytkami rohů z černého plastu. Magnetický, za sucha stíratelný povrch umožňuje snadný zápis i čištění. Použitím různě zbarvených magnetů snadno určíte a zvýrazníte Vaše priority. Díky odkládací liště pod deskou tabule budete mít psací potřeby vždy hned po ruce. Šířka 900 mm. Výška 600 mm. Hmotnost 3,6 kg. CUSTOM_LABEL_0 Bestsellers. DELIVERY_DATE LEVEL1.

Kvalitní produkt Magnetická plánovací tabule Mabel, 900x600 mm, měsíční od top značky AJ produkty jednoduše získáte tady nyní skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 1 174 Kč.