Lounge křeslo Enjoy, vysoké opěradlo, béžové

Komfortní otočné křeslo s vysokým opěradlem. Jedinečným způsobem kombinuje moderní styl s retro stylem 60. let. Perfektní do... více informací »
Lounge křeslo Enjoy
Značka: AJ produkty
19 741 Kč
Ověřit dostupnost
Komfortní otočné křeslo s vysokým opěradlem. Jedinečným způsobem kombinuje moderní styl s retro stylem 60. let. Perfektní do...

Komfortní otočné křeslo s vysokým opěradlem. Jedinečným způsobem kombinuje moderní styl s retro stylem 60. let. Perfektní do odpočinkových místností, knihoven a na další místa, kde hraje klíčovou roli pohodlí. Vyberte si více křesel ve stejné barvě nebo je zkuste kombinovat! Vytvořte si příjemné a pohodlné posezení s moderním lounge křeslem! Díky stylovému designu se hodí jak do nejrůznějších hal a vstupních prostor, tak do kanceláří či knihoven. K dispozici je několik zajímavých barev, které vypadají atraktivně samostatně, ale zároveň spolu perfektně ladí. Křeslo tak může do interiéru buď nenápadně zapadnout nebo se naopak stát výrazným detailem, který bude poutat pozornost. Kříž z leštěného hliníku přispívá k trendy vzhledu, vysoké opěradlo zaručuje maximální pohodlí. Křeslo je měkce polstrované a má textilní potah s otěruvzdorností 100 000 cyklů dle Martindale. Bude vám tedy věrně sloužit dlouhá léta a toho odpočinku, který si na něm užijete! Stejné křeslo nabízíme i ve verzi s nízkým opěradlem. Materiál Textilie. Barva Béžová. Šířka 740 mm. Výška 990 mm. Hloubka 760 mm.

Designový kus Lounge křeslo Enjoy, vysoké opěradlo, béžové od společnosti AJ produkty můžete získat tady teď v akci! Teď v akci 19 741 Kč.