Lounge křeslo Enjoy, nízké opěradlo, světle růžové

Komfortní otočné křeslo s nízkým opěradlem. Jedinečným způsobem kombinuje moderní styl s retro stylem 60. let. Perfektní do... více informací »
Lounge křeslo Enjoy
Značka: AJ produkty
18 507 Kč
Ověřit dostupnost
Komfortní otočné křeslo s nízkým opěradlem. Jedinečným způsobem kombinuje moderní styl s retro stylem 60. let. Perfektní do...

Komfortní otočné křeslo s nízkým opěradlem. Jedinečným způsobem kombinuje moderní styl s retro stylem 60. let. Perfektní do odpočinkových místností, knihoven a na další místa, kde hraje klíčovou roli pohodlí. Vyberte si více křesel ve stejné barvě nebo je zkuste kombinovat! Vytvořte si příjemné a pohodlné posezení s moderním lounge křeslem! Díky stylovému designu se hodí jak do nejrůznějších hal a vstupních prostor, tak do kanceláří či knihoven. K dispozici je několik zajímavých barev, které vypadají atraktivně samostatně, ale zároveň spolu perfektně ladí. Křeslo tak může do interiéru buď nenápadně zapadnout nebo se naopak stát výrazným detailem, který bude poutat pozornost. Kříž z leštěného hliníku přispívá k trendy vzhledu a díky nízkému opěradlu působí křeslo kompaktně a snadno se pro něj najde místo. Křeslo je měkce polstrované a má textilní potah s otěruvzdorností 100 000 cyklů dle Martindale. Bude vám tedy věrně sloužit dlouhá léta a toho odpočinku, který si na něm užijete! Stejné křeslo nabízíme i ve verzi s vysokým opěradlem. Materiál Textilie. Barva Světle růžová. Šířka 740 mm. Výška 750 mm. Hloubka 680 mm.

Tento kvalitní a žádaný kus Lounge křeslo Enjoy, nízké opěradlo, světle růžové od známého výrobce AJ produkty jednoduše naleznete na našich stránkách teď právě opravdu levně! Cena již od 18 507 Kč.