Křeslo Neo, lososově růžová

Hranaté křeslo s integrovanými područkami a stylovými chromovanými nohami. Skvěle se hodí na veřejná místa, jako jsou čekárny,... více informací »
Křeslo Neo
Značka: AJ produkty
17 273 Kč
Ověřit dostupnost
Hranaté křeslo s integrovanými područkami a stylovými chromovanými nohami. Skvěle se hodí na veřejná místa, jako jsou čekárny,...

Hranaté křeslo s integrovanými područkami a stylovými chromovanými nohami. Skvěle se hodí na veřejná místa, jako jsou čekárny, vstupní prostory a nejrůznější salonky. Pohodlný sedací nábytek udělá z málo oblíbených prostor, jako jsou čekárny a recepce, příjemné místo pro komfortní spočinutí všech návštěv a zákazníků. Velké oblíbenosti se bude toto křeslo těšit i v saloncích, kancelářích a barech. Křeslo Neo pozvedne svým elegantním designem celý interiér na vyšší úroveň. Je velmi měkké a pohodlné. Vypadá atraktivně jak osamoceně, tak v kombinaci s dalšími prvky řady Neo. Křeslo je charakteristické pro své čisté linie a hranatý design. Má integrované područky a na sezení je velmi pohodlné. Spočívá na plochých chromovaných nohách. Nosná konstrukce křesla je z masivního dřeva, některé další části se vyrábí z překližky. Uvnitř polštářů je studená pěna a vláknitá výplň. Studená pěna má velkou elasticitu a tvarovou paměť a poskytuje perfektní oporu. Potah křesla je velmi odolný. Materiál Textilie. Barva Lososově růžová. Šířka 750 mm. Výška 750 mm. Hloubka 930 mm.

Vynikající výrobek Křeslo Neo, lososově růžová od značky AJ produkty získáte zde teď právě skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 17 273 Kč.