Křeslo Comfy, vlněný potah, světle šedá/tmavě šedá

Stylové křeslo, které poskytuje mimořádné pohodlí i při delším sezení. Vzhledem k modernímu designu se sedací nábytek COMFY... více informací »
Křeslo Comfy
Značka: AJ produkty
17 890 Kč
Ověřit dostupnost
Stylové křeslo, které poskytuje mimořádné pohodlí i při delším sezení. Vzhledem k modernímu designu se sedací nábytek COMFY...

Stylové křeslo, které poskytuje mimořádné pohodlí i při delším sezení. Vzhledem k modernímu designu se sedací nábytek COMFY hodí do nejrůznějších salonků a konferenčních místností, ale také jako křeslo pro návštěvy. Má područky a sedák v příjemné, nadstandardní výšce. Křeslo COMFY má potenciál stát se designovou dominantou místnosti! Díky jeho kompaktním rozměrům můžete z několika křesel snadno vytvořit větší posezení nebo křeslo doplnit o další lounge nábytek z naší nabídky. Maximálního pohodlí dosáhnete kombinací s taburetem COMFY, na který si můžete natáhnout nohy. Taburet se prodává samostatně a může sloužit i jako další místo k sezení. Opěradlo přechází v područky, které hrají zásadní roli pro pohodlí při delším sezení. Díky oblému tvaru si v křesle budete připadat jako v objetí. Pod křeslem se vzhledem k jeho konstrukci snadno uklízí. Křeslo COMFY je testováno podle normy EN16139. Odolný vlněný potah splňuje požadavky švédské certifikace Möbelfakta. Materiál Vlněný potah. Barva Světle šedá/Tmavě šedá. Šířka 600 mm. Hloubka 600 mm. Hmotnost 30 kg.

Diskontní kus Křeslo Comfy, vlněný potah, světle šedá/tmavě šedá od společnosti AJ produkty snadno můžete získat u nás nyní opravdu levně! V akci od 17 890 Kč.