Křeslo Comfy, s kolečky, vlněný potah, stříbrnošedá/lososově růžová

Stylové křeslo na kolečkách, které se snadno přemísťuje a poskytuje mimořádné pohodlí i při delším sezení. Vzhledem k... více informací »
Křeslo Comfy
Značka: AJ produkty
17 890 Kč
Ověřit dostupnost
Stylové křeslo na kolečkách, které se snadno přemísťuje a poskytuje mimořádné pohodlí i při delším sezení. Vzhledem k...

Stylové křeslo na kolečkách, které se snadno přemísťuje a poskytuje mimořádné pohodlí i při delším sezení. Vzhledem k modernímu designu se křeslo COMFY hodí do nejrůznějších salonků a konferenčních místností, ale také jako posezení pro návštěvy. Křeslo má sedák v příjemné, nadstandardní výšce. Křeslo COMFY má potenciál stát se designovou dominantou místnosti! Díky jeho kompaktním rozměrům můžete z několika křesel jednoduše vytvořit větší posezení nebo křeslo doplnit o další lounge nábytek z naší nabídky. Křeslo je vybaveno kolečky, takže ho snadno a bez námahy přesunete tam, kde jej zrovna potřebujete. Maximálního pohodlí dosáhnete kombinací s taburetem COMFY, na který si můžete natáhnout nohy. Taburet se prodává samostatně a může sloužit i jako další místo k sezení. Opěradlo přechází v područky, které hrají zásadní roli pro pohodlí při delším sezení. Vzhledem k praktickému tvaru se pod křeslem snadno uklízí. Křeslo COMFY je čalouněné odolnou vlněnou textilií, která splňuje požadavky švédské certifikace Möbelfakta. Materiál Vlněný potah. Barva Stříbrnošedá/Lososově růžová. Šířka 600 mm. Hloubka 600 mm. Hmotnost 30 kg.

Oblíbený produkt Křeslo Comfy, s kolečky, vlněný potah, stříbrnošedá/lososově růžová od společnosti AJ produkty snadno pořídíte tady opravdu levně. Právě teď jen za 17 890 Kč.