Kovový regál Mix, přídavný, 2500x800x600 mm, modrý, šedé police

Přídavná sekce k regálovému systému Mix. Jedná se o jeden otevřený koncový rám s křížovou výztuží a police. Maximalizujte... více informací »
Kovový regál Mix
Značka: AJ produkty
5 433 Kč
Ověřit dostupnost
Přídavná sekce k regálovému systému Mix. Jedná se o jeden otevřený koncový rám s křížovou výztuží a police. Maximalizujte...

Přídavná sekce k regálovému systému Mix. Jedná se o jeden otevřený koncový rám s křížovou výztuží a police. Maximalizujte svůj úložný prostor a rozšiřte regál Mix použitím libovolného počtu přídavných sekcí. Přídavná sekce se od základní liší tím, že má jen jeden koncový rám. Napojení na základní sekci je velmi snadné, stačí ji zaháknout na jeden z bočních rámů základní sekce. Regálový systém lze podle potřeb rozšiřovat o další prvky této řady a vytvořit tak úložný prostor maximálně odpovídající vašim představám. Přídavná sekce se dodává s pěti policemi. Police jsou polohovatelné v intervalu 50 mm a záleží jen na vás, jaké rozestupy mezi nimi chcete mít. Stačí je zavěsit do požadované výšky, žádné nářadí není potřeba. Každá police má při rovnoměrném zatížení nosnost 150 kg. S ohledem na maximální stabilitu je základní sekce opatřena zadní křížovou výztuží i bočními křížovými výztužemi. Stojany rámů jsou připraveny pro ukotvení do země. Materiál Ocelový plech. Šířka 805 mm. Výška 2500 mm. Hloubka 600 mm. Hmotnost 31,95 kg.

Kvalitní a oblíbený produkt Kovový regál Mix, přídavný, 2500x800x600 mm, modrý, šedé police originál od výrobce AJ produkty naleznete na našich stránkách teď za akční cenu! Akční cena 5 433 Kč.