Kovový regál Mix, 2100x600x500 mm, plné boční stěny, modrý, šedé police

Policový regál s možností volby mezi otevřeným a uzavřeným řešením. Skládá se z uzavřených koncových rámů, výškově... více informací »
Kovový regál Mix
Značka: AJ produkty
5 064 Kč
Ověřit dostupnost
Policový regál s možností volby mezi otevřeným a uzavřeným řešením. Skládá se z uzavřených koncových rámů, výškově...

Policový regál s možností volby mezi otevřeným a uzavřeným řešením. Skládá se z uzavřených koncových rámů, výškově nastavitelných polic a zadní křížové výztuže. Regálový systém Mix je velmi flexibilní a adaptabilní. Je možné jej přizpůsobit podle konkrétních potřeb, ať už preferujete otevřený, uzavřený či smíšený regál. Stěžejním prvkem systému je základní regálová sekce, kterou můžete podle potřeby rozšiřovat o libovolný počet sekcí přídavných. Do regálů lze doplňovat police, zásuvky, dveře a další příslušenství podle toho, jaký typ předmětů potřebujete skladovat. Instalace veškerého příslušenství je snadná stejně jako jeho odebrání. Příslušenství se objednává samostatně. Základní sekce je vyrobena z práškově lakovaného ocelového plechu. Díky úpravě práškovým lakem je povrch odolný proti poškrábání a dalšímu poškození a regál se hodí do náročných podmínek. Police jsou polohovatelné v intervalu 50 mm a záleží jen na vás, jaké rozestupy mezi nimi chcete mít. Stačí je zavěsit do požadované výšky, žádné nářadí není potřeba. Každá police má při rovnoměrném zatížení nosnost 150 kg. S ohledem na maximální stabilitu je základní sekce opatřena zadní křížovou výztuží i bočními křížovými výztužemi. Stojany rámů jsou připraveny pro ukotvení do země. Materiál Ocelový plech. Šířka 660 mm. Výška 2100 mm. Hloubka 500 mm. Hmotnost 27,8 kg.

Oblíbený produkt Kovový regál Mix, 2100x600x500 mm, plné boční stěny, modrý, šedé police od populárního výrobce AJ produkty snadno naleznete právě nyní ve výprodejové akci. Právě lze objednat jen za 5 064 Kč.