Kovový regál Mix, 1740x600x500 mm, modrý, šedé police

Policový regál s možností volby mezi otevřeným a uzavřeným řešením. Skládá se z otevřených koncových rámů s křížovými... více informací »
Kovový regál Mix
Značka: AJ produkty
4 362 Kč
Ověřit dostupnost
Policový regál s možností volby mezi otevřeným a uzavřeným řešením. Skládá se z otevřených koncových rámů s křížovými...

Policový regál s možností volby mezi otevřeným a uzavřeným řešením. Skládá se z otevřených koncových rámů s křížovými výztužemi, výškově nastavitelných polic a zadní křížové výztuže. Regálový systém Mix je velmi flexibilní a adaptabilní. Je možné jej přizpůsobit podle konkrétních potřeb, ať už preferujete otevřený, uzavřený či smíšený regál. Stěžejním prvkem systému je základní regálová sekce, kterou můžete podle potřeby rozšiřovat o libovolný počet sekcí přídavných. Do regálů lze doplňovat police, zásuvky, dveře a další příslušenství podle toho, jaký typ předmětů potřebujete skladovat. Instalace veškerého příslušenství je snadná stejně jako jeho odebrání. Příslušenství se objednává samostatně. Základní sekce je vyrobena z práškově lakovaného ocelového plechu. Díky úpravě práškovým lakem je povrch odolný proti poškrábání a dalšímu poškození a regál se hodí do náročných podmínek. Police jsou polohovatelné v intervalu 50 mm a záleží jen na vás, jaké rozestupy mezi nimi chcete mít. Stačí je zavěsit do požadované výšky, žádné nářadí není potřeba. Každá police má při rovnoměrném zatížení nosnost 150 kg. S ohledem na maximální stabilitu je základní sekce opatřena zadní křížovou výztuží i bočními křížovými výztužemi. Stojiny rámů jsou připraveny pro ukotvení do země. Materiál Ocelový plech. Šířka 665 mm. Výška 1740 mm. Hloubka 500 mm. Hmotnost 23,55 kg.

Akční a ve slevě výrobek Kovový regál Mix, 1740x600x500 mm, modrý, šedé police od top výrobce AJ produkty jednoduše najdete právě ve výprodejové akci! Nyní lze objednat jen za 4 362 Kč.