Kovová skříň Supply, 1900x1020x635 mm, bez polic, bílá

Mimořádně prostorná plechová skříň s bytelným probedením. Lze ji vybavit zcela podle vašeho přání. Extra široká podstava,... více informací »
Kovová skříň Supply
Značka: AJ produkty
10 206 Kč
Ověřit dostupnost
Mimořádně prostorná plechová skříň s bytelným probedením. Lze ji vybavit zcela podle vašeho přání. Extra široká podstava,...

Mimořádně prostorná plechová skříň s bytelným probedením. Lze ji vybavit zcela podle vašeho přání. Extra široká podstava, výškově nastavitelné nohy a uzamykatelná klika se 2 klíči. Robustní celosvařovaná plechová skříň s extra širokou podstavou, která vám nabídne mimořádně prostorné úložné řešení. Hodí se do dílen, garáží a skladů, ale také kanceláří a kartoték. Je jen na vás jak se rozhodnete skříň vybavit – lze do ní dokoupit police, panely na nářadí, úložné nádoby, sady háčků a další. Vešekeré příslušenství se dokupuje zvlášť. Dveře jsou vyztužené a jsou opatřeny tříbodovým zámkem. Rektifikační nožičky umožňují snadné vyrovnání skříně na nerovném povrchu. Kvalitní povrchová úprava vypalovanou práškovou barvou. Dodává se včetně 2 klíčů. Materiál Ocelový plech. Šířka 1020 mm. Výška 1900 mm. Hloubka 635 mm. Hmotnost 75 kg.

Tento velmi žádaný kus Kovová skříň Supply, 1900x1020x635 mm, bez polic, bílá od odblíbeného výrobce AJ produkty jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Akční cena 10 206 Kč.