Kontejner s výklopným dnem Amass, 700 l, s víkem, modrý

Stohovatelný kontejner s automaticky vyklápěcím dnem a poklopem. Snadná manipulace pomocí paletového nebo vysokozdvižného vozíku.... více informací »
Kontejner s výklopným dnem Amass
Značka: AJ produkty
26 227 Kč
Ověřit dostupnost
Stohovatelný kontejner s automaticky vyklápěcím dnem a poklopem. Snadná manipulace pomocí paletového nebo vysokozdvižného vozíku....

Stohovatelný kontejner s automaticky vyklápěcím dnem a poklopem. Snadná manipulace pomocí paletového nebo vysokozdvižného vozíku. Stabilní kontejner s poklopem, které ochrání jeho obsah, ideální na skladování materiálu nebo na odpad. Je vyroben z práškově lakovaného ocelového plechu. Má konstrukci navrženou tak, aby se při vyprazdňování jeho dno automaticky vyklopilo a po něm opět automaticky uzavřelo. S kontejnerem lze velice snadno manipulovat, v dolní části má nástavce na vidlice vysokozdvižných nebo paletových vozíků. Navíc lze kontejnery s výklopným dnem a poklopem stohovat na sebe a ušetřit tak prostor. Nosnost 800 kg. Materiál Ocelový plech. Barva Modrá. Šířka 800 mm. Výška 900 mm.

Tento zlevněný produkt Kontejner s výklopným dnem Amass, 700 l, s víkem, modrý od výrobce AJ produkty získáte tady opravdu výhodně. Nyní lze objednat jen za 26 227 Kč.