Kontejner s výklopným dnem Amass, 700 l, bez víka, modrý

Stohovatelný pevný kontejner s automatickým vyklápěním. Může být přepraven pomocí vysokozdvižného nebo paletového vozíku.... více informací »
Kontejner s výklopným dnem Amass
Značka: AJ produkty
22 923 Kč
Ověřit dostupnost
Stohovatelný pevný kontejner s automatickým vyklápěním. Může být přepraven pomocí vysokozdvižného nebo paletového vozíku....

Stohovatelný pevný kontejner s automatickým vyklápěním. Může být přepraven pomocí vysokozdvižného nebo paletového vozíku. Stabilní pevný kontejner z ocelového plechu opatřeného modrým práškovým lakem. Vyznačuje se automatickým vyklápěním a možností stohování. Hodí se na odpad i stavební materiál. Díky výklopnému dnu vyprázdníte kontejner během jediného krátkého okamžiku – potom se kontejner automaticky uzavře. Kontejner je vybaven rukávci pro vidlice vysokozdvižného nebo paletového vozíku. Kontejner nabízíme ve variantách s víkem nebo bez víka. Nosnost 800 kg. Materiál Ocelový plech. Barva Modrá. Šířka 800 mm. Výška 900 mm.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Kontejner s výklopným dnem Amass, 700 l, bez víka, modrý od společnosti AJ produkty jednoduše můžete získat zde teď se slevou. Cena již od 22 923 Kč.