Konferenční židle Ottawa, s područkami, podnož pavouk, modrý potah, šedá

Elegantní konferenční židle, která se díky kluzákům perfektně hodí zejména do místností vybavených koberci. Skořepinový... více informací »
Konferenční židle Ottawa
Značka: AJ produkty
9 129 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní konferenční židle, která se díky kluzákům perfektně hodí zejména do místností vybavených koberci. Skořepinový...

Elegantní konferenční židle, která se díky kluzákům perfektně hodí zejména do místností vybavených koberci. Skořepinový sedák má silné postrování a odolný potah. Židle se dodává s područkami. Díky stylovému designu bude poutat pozornost v každé konferenční místnosti. Elegantní konferenční židle, která do vaší zasedací místnosti vnese modernost a styl. Sedák a opěradlo jsou tvořeny jednou skořepinou. Vzhledem k silnému polstrování je židle pohodlná i při delších jednáních. K většímu komfortu přispívá i mírné prohnutí opěradla a zaoblená přední hrana sedáku. Celá skořepina je potažena velmi odolným textilním potahem. Stylový kříž je osazen pěti kluzáky, které zajišťují perfektní stabilitu židle na kobercích. Díky minimalistickému provedení je židle lehká a velice snadno se přenáší. Nosnost 100 kg. Barva Modrá. Hmotnost 6 kg. Barva_konstrukce Šedá. Materiál_konstrukce Ocel.

Tento levný výrobek Konferenční židle Ottawa, s područkami, podnož pavouk, modrý potah, šedá od společnosti AJ produkty jednoduše naleznete u nás právě opravdu výhodně! Aktuálně v akci za 9 129 Kč.