Konferenční židle Ottawa, s kolečky, červená, chromovaný rám

Elegantní konferenční židle s moderním 5kolečkovým křížem. Má skořepinový sedák se silným polstrováním a odolným potahem.... více informací »
Konferenční židle Ottawa
Značka: AJ produkty
9 250 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní konferenční židle s moderním 5kolečkovým křížem. Má skořepinový sedák se silným polstrováním a odolným potahem....

Elegantní konferenční židle s moderním 5kolečkovým křížem. Má skořepinový sedák se silným polstrováním a odolným potahem. Díky stylovému designu bude poutat pozornost v každé konferenční místnosti. Elegantní konferenční židle, která do vaší zasedací místnosti vnese modernost a styl. Sedák a opěradlo jsou tvořeny jednou skořepinou. Vzhledem k silnému polstrování je židle pohodlná i při delších jednáních. K většímu komfortu přispívá i mírné prohnutí opěradla a zaoblená přední hrana sedáku. Celá skořepina je potažena velmi odolným textilním potahem. Stylový kříž je osazen 5 kolečky, která se pohybují lehce. Díky minimalistickému provedení je židle lehká a velice snadno se přenáší. Barva Červená. Hmotnost 6 kg. Barva_konstrukce Chrom. Materiál_konstrukce Ocel. Materiál_sedáku Textilie.

Tento unikátní kus Konferenční židle Ottawa, s kolečky, červená, chromovaný rám od známého výrobce AJ produkty pořídíte zde nyní levně! Ceny od 9 250 Kč.