Konferenční židle Ottawa, s kolečky, černá, chromovaný rám

Elegantní konferenční židle s moderním 5kolečkovým křížem. Má skořepinový sedák se silným polstrováním a odolným potahem.... více informací »
Konferenční židle Ottawa
Značka: AJ produkty
9 250 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní konferenční židle s moderním 5kolečkovým křížem. Má skořepinový sedák se silným polstrováním a odolným potahem....

Elegantní konferenční židle s moderním 5kolečkovým křížem. Má skořepinový sedák se silným polstrováním a odolným potahem. Díky stylovému designu bude poutat pozornost v každé konferenční místnosti. Elegantní konferenční židle, která do vaší zasedací místnosti vnese modernost a styl. Sedák a opěradlo jsou tvořeny jednou skořepinou. Vzhledem k silnému polstrování je židle pohodlná i při delších jednáních. K většímu komfortu přispívá i mírné prohnutí opěradla a zaoblená přední hrana sedáku. Celá skořepina je potažena velmi odolným textilním potahem. Stylový kříž je osazen 5 kolečky, která se pohybují lehce. Díky minimalistickému provedení je židle lehká a velice snadno se přenáší. Barva Černá. Hmotnost 6 kg. Barva_konstrukce Chrom. Materiál_konstrukce Ocel. Materiál_sedáku Textilie.

Velmi žádaný kus Konferenční židle Ottawa, s kolečky, černá, chromovaný rám od známé společnosti AJ produkty jednoduše můžete pořídit zde ve výprodejové akci. Nyní pořídíte jen za 9 250 Kč.