Konferenční židle Fairfield, černá, stříbrnošedá

Konferenční židle v elegantním designu, který se navzdory malým nárokům na prostor neuchyluje k žádným kompromisům ohledně... více informací »
Konferenční židle Fairfield
Značka: AJ produkty
6 782 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle v elegantním designu, který se navzdory malým nárokům na prostor neuchyluje k žádným kompromisům ohledně...

Konferenční židle v elegantním designu, který se navzdory malým nárokům na prostor neuchyluje k žádným kompromisům ohledně pohodlí. Má otočný kříž a výšku nastavitelnou pomocí plynového pístu. Kromě konferenčních prostor se skvěle hodí i na recepce, do salonků a kanceláří. Minimalistická konferenční židle ve skandinávském designu v sobě snoubí jednoduchost a nadstandardní pohodlí a navozuje atmosféru luxusu. Díky stylovému designu perfektně zapadne do každého salonku či zasedací místnosti. Otočný kříž dává sedícím svobodu pohybu. Židle má odolný textilní potah dostupný v několika barvách. Židli Fairfield můžete snadno kombinovat s dalším kancelářským a konferenčním nábytkem, třeba s židlemi Lancaster, které nabízíme ve stejných barvách. Štíhlý kříž se vyrábí z odolného hliníku. Výška sedáku je nastavitelná pomocí plynového pístu. Nosnost 110 kg. Barva Stříbrnošedá. Šířka 620 mm. Hmotnost 13,5 kg. Barva_konstrukce Černá.

Levný kus Konferenční židle Fairfield, černá, stříbrnošedá od známé značky AJ produkty jednoduše můžete získat nyní ve výprodejové akci. Ceny od 6 782 Kč.