Kancelářská policová skříň Modulus, výška 800 mm, bříza

Kancelářská skříň Modulus s nastavitelnými policemi a dvířky pro diskrétní skladování. Možnost doplnění o různé druhy... více informací »
Kancelářská policová skříň Modulus
Značka: AJ produkty
3 866 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská skříň Modulus s nastavitelnými policemi a dvířky pro diskrétní skladování. Možnost doplnění o různé druhy...

Kancelářská skříň Modulus s nastavitelnými policemi a dvířky pro diskrétní skladování. Možnost doplnění o různé druhy podstavců a vnitřních modulů. Díky flexibilním úložným prostorům snadno vytvoříte přehledné pracoviště. Tato praktická kancelářská policová skříň je ideální na ukládání knih, časopisů, šanonů, kancelářských potřeb apod. Je vyrobena z odolného laminátu, snadno se čistí a udržuje. Nabízíme k ní také samostatně prodávané podstavce – sokl, rektifikační patky, rám s nohami a kolečka s montážní destičkou. Potřebujete více úložných prostorů? Díky modulárnímu designu si nábytek z řady Modulus můžete rozšířit jak do výšky, tak do šířky. Přizpůsobte si uspořádání kanceláře pomocí poliček na časopisy a přihrádkových nebo policových modulů. Řada kancelářského nábytku Modulus je nejflexibilnější sérií pro kanceláře z vlastní výroby společnosti AJ Produkty. Skvělé vlastnosti nábytku, spousta promyšlených řešení úložných prostorů a široký výběr barev vám umožní vybavit si kancelář přesně na míru vašim požadavkům, ať už pracujete ve velké kanceláři typu open space, v tradiční menší kanceláři anebo v pracovně z domova. Nábytek z řady Modulus je navržen tak, aby k sobě perfektně pasoval. Díky modulárnímu konceptu ho lze velice jednoduše rozšiřovat podle toho, jak budou růst vaše potřeby na vybavení kanceláře. Vše stvořeno pro ulehčení vašeho pracovního dne! Materiál Lamino. Šířka 800 mm. Výška 800 mm. Hloubka 400 mm. Hmotnost 30,95 kg.

Tento velmi žádaný výrobek Kancelářská policová skříň Modulus, výška 800 mm, bříza od známé značky AJ produkty jednoduše naleznete tady a teď za výhodnou cenu! Akční cena 3 866 Kč.