levnezbozi-vsehodruhu.cz

JOLLY Textilní sáčky E2 MAX 4 ks

Výjimečný výrobek JOLLY Textilní sáčky E2 MAX 4 ks originál od výrobce Jolly můžete pořídit na našich stránkách nyní ve výprodejové akci. Právě lze objednat jen za 186 Kč.
EAN: 8595102330541
JOLLY Textilní sáčky E2 MAX  4 ks
Ověřit dostupnost
Značka: Jolly
186

JOLLY Textilní sáčky E2 MAX 4 ks. Alternativní sáčky z kvalitní netkané textilie vhodné pro starší vysavače Electrolux Mondo.

Vzorek vůně zdarma, který naleznete v tomto balení sáčků, vložte nebo vsypejte (dle druhu vůně) do prázdného sáčku před vysáváním. Nebo granulované vůně jednoduše vysypejte na zem a vysajte. Další vůně pro příjemné vysávání a osvěžení vzduchu v bytě nebo kanceláři dodáváme ve formě granulek, tyčinek či voňavých perliček. Stačí si vybrat tu, která je pro vá ta nejpříjemnější…

Výhody sáčků z netkané textilie:
Vyšší pevnost – sáčky jsou podstatně pevnější a nedochází k jejich protržení v případě nasátí drobných kamínků či ostrých předmětů.Odolnost při nasátí vody – nasátá zbytková tekutina papírový sáček provlhčí a oslabené místo je vysoce náchylné k protržení. Sáčky z netkané textilie tuto vlastnost eliminují.Lepší filtrační schopnost – syntetický materiál sáčků do vysavačů zajistí lepší kvalitu filtrace (odfiltruje až 99% částic o velikosti jeden mikron) a to až o 40% oproti papírovému sáčku. Větší objem – díky netkané textilii se sáček přizpůsobí svému prostoru a pojme minimálně o 15% více nečistot než papírový sáček.Delší životnost – postupným naplňováním papírových sáčků klesá jejich filtrační schopnost. U sáčků z netkané textilie nedochází k ucpávání pórů a sáčky tak poskytují až o 50% delší životnost při nesnížené účinnosti vysávání.. Počet ks v balení 4 – 5 ks. Materiál netkaná textilie.