levnezbozi-vsehodruhu.cz

JOLLY Textilní sáček B10 MAX 1 ks

Tento vynikající produkt JOLLY Textilní sáček B10 MAX 1 ks od známé značky Jolly můžete najít teď opravdu výhodně! Cena již od 74 Kč.
EAN: Jolly13047
JOLLY Textilní sáček B10 MAX 1 ks
Ověřit dostupnost
Značka: Jolly
74
Popis produktu

JOLLY Textilní sáček B10 MAX 1 ks. Sáček z netkané textilie pro průmyslový vysavač vhodný pro modely: NILFISK – GWD 320C, GWD 335, WD 215, WD 225 TMB – Dry P11, Wet P11, Silent Line a další  
Proč používat netkanou textilii???

Vyšší pevnost – sáčky jsou podstatně pevnější a nedochází k jejich protržení v případě nasátí drobných kamínků či ostrých předmětů.
Odolnost při nasátí vody – nasátá zbytková tekutina papírový sáček provlhčí a oslabené místo je vysoce náchylné k protržení. Sáčky z netkané textilie tuto vlastnost eliminují.
Lepší filtrační schopnost – syntetický materiál sáčků do vysavačů zajistí lepší kvalitu filtrace (odfiltruje až 99% částic o velikosti jeden mikron) a to až o 40% oproti papírovému sáčku. 
Větší objem – díky netkané textilii se sáček přizpůsobí svému prostoru a pojme minimálně o 15% více nečistot než papírový sáček.
Delší životnost – postupným naplňováním papírových sáčků klesá jejich filtrační schopnost. U sáčků z netkané textilie nedochází k ucpávání pórů a sáčky tak poskytují až o 50% delší životnost při nesnížení účinnosti vysávání.

 . Počet ks v balení méně než 4 ks. Materiál netkaná textilie.