levnezbozi-vsehodruhu.cz

JOLLY Olejový filtr do fritovacího hrnce F1, JOLLY2006

Tento exkluzivní produkt JOLLY Olejový filtr do fritovacího hrnce F1, JOLLY2006 od dodavatele kvalitních produktů Jolly můžete dostat u nás nyní za rozumné peníze. Levně za cenu 49 Kč.
EAN: 8595102340090
JOLLY Olejový filtr do fritovacího hrnce F1
Ověřit dostupnost
Značka: Jolly
49
Popis produktu

JOLLY Olejový filtr do fritovacího hrnce F1, JOLLY2006. Univerzální filtr do fritovacího hrnce tukový – pod koš.Filtr je vyroben z velmi jemné filtrační tkaniny.
Rozměry filtru:400 mm x 3 m.
Z filtru je možno nastříhat až 15 ks olejových filtrů – dle rozměrů fritovacího hrnce.Použití:Dle rozměrů vaší fritézy ustřihněte filtr. Pro lepší manipulaci s filtrem jej odstřihněte o něco větší.Filtr položte na fritézu a košem jej opatrně zatlačte do oleje. Konce filtru by měly přesahovat ohraj hrnce, aby bylo možno filtr snadno vyjmout.Po ukončení fritování a ochlazení oleje filtr opatrně vyjměte.Olej zbavený zbytků potravit zůstane ve fritéze, použitý filtr vyhoďte do komunálního odpadu.
Filtrační materiál nikdy nevkládejte do koše – dojde k přilepení k potravinám!Filtr není možno použít u firtéz s otáčejícím se košem.O trošičku více se o filtrech dozvíte v našem článku v poradně:Filtry do fritovacích hrnců. . .