levnezbozi-vsehodruhu.cz

Jolly 4014 Univerzální turbokartáč – malý

Unikátní a žádaný výrobek Jolly 4014 Univerzální turbokartáč - malý od společnosti Jolly jednoduše naleznete zde za akční cenu. Nyní za akční cenu 329 Kč.
EAN: 8595102340144
Jolly 4014 Univerzální turbokartáč - malý
Ověřit dostupnost
Značka: Jolly
329
Popis produktu

Jolly 4014 Univerzální turbokartáč – malý. Tento malý turbokartáč je vybaven univerzální hlavou, která se přizpůsobí průměrům vysavačových trubek od 28 mm do 37 mm. Použijete jej proto prakticky na všechny domácí vysavače s kruhovým průřezem trubek.Šířka záběru rotujícího kartáče je 150 mm.Hubice vyniká špičkovým přístupem jak k turbínce, tak samotnému pohonu kartáče. Jeho čištění je pak snadné a nepřidělává vám starosti.Spodní část hubice je vybavena otočnou plovoucí lištou, která zajistí kvalitní přilnutí hubice ke koberci.Shodný rotační kartáč najdete v nabídce velkých společností s podstatně vyšší cenou.Rotující kartáče jsou poháněny turbínkou, která je roztáčena průtokem vzduchu v trubkách vysavače.Při zanesení kartáče vlasy či jinými nečistotami nůžkami prostřihněte namotané nečistoty a opatrně je z rotační hlavy vyjměte. Zbytek nečistot vysajte.

Přečtěte si: Jak vyčistit rotační hubici vysavače

UPOZORNĚNÍ:Pro dostatečnou funkci turbokartáče jej doporučujeme používat s vysavači o příkonu vyšším než 350 W.

 Použití turbokartáče:
Turbokartáč nepouživejte na rohožky a koberečky s dlouhými třásněmi, nebo vlasem delším než 15 mm. Abyste koberec nepoškodili, nenechávejte hubici stát na jednom místě, dokud se kartáč otáčí. Nepřejíždějte kartáčem po elektrických šňůrách a po použití vysavač okamžitě vypněte.

Detail univerzální hlavy:
Trubku vysavače zasunete do zkompletované hlavy hubice. Utahováním stahovací matice dojde k deformaci gumového kroužku, který pevně svým středem obepne trubku vysavače.
Dojde tak k upevnění trubky, tak k jejímu utěsnění.Opětovným povolením matice trubku uvolníte a můžete nasadit jinou hubici.Univerzální hlava je schopna pracovat v rozsahu průměrů trubek 28 – 37 mm. Větší proměr trubky již do hlavy nezasunete!. . .