Jídelní stůl Zadie, 2000×800 mm, HPL, bílá/chrom

Moderní stůl s obdélníkovou deskou se zaoblenými hranami. Nohy stolu mají velice zajímavý design, tvoří je 4 svařené kovové... více informací »
Jídelní stůl Zadie
Značka: AJ produkty
6 165 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní stůl s obdélníkovou deskou se zaoblenými hranami. Nohy stolu mají velice zajímavý design, tvoří je 4 svařené kovové...

Moderní stůl s obdélníkovou deskou se zaoblenými hranami. Nohy stolu mají velice zajímavý design, tvoří je 4 svařené kovové tyče. Stylový a moderní stůl působící lehkým a přívětivým dojem. Přidá nádech exkluzivity jakékoli odpočívárně, konferenční místnosti nebo kanceláři. Obdélníková stolová deska je vyrobena z bílého odolného vysokotlakého laminátu, který vytváří hladký, snadno otíratelný a vůči poškrábání odolný povrch. Jelikož se stůl snadno čistí, hodí se k použití do jídelen apod. Zaoblené hrany desky přispívají k elegantnímu vzhledu stolu. Nohy stolu mají atraktivní moderní design, jsou tvořeny ze 4 svařených chromovaných kovových tyčí. Šířka 800 mm. Výška 720 mm. Hmotnost 40,5 kg. Délka 2000 mm. Barva_stolové_desky Bílá.

Nejprodávanější výrobek Jídelní stůl Zadie, 2000x800 mm, HPL, bílá/chrom originál od výrobce AJ produkty jednoduše najdete tady a teď za výhodnou cenu! Akční ceny již od 6 165 Kč.