Jednací stůl Selma, oválný, 1900×1000 mm, HPL, bříza, hliníkový lak

Konferenční stůl vyznačující se oválným tvarem desky, zkosenými hranami a kombinací černé a bílé barvy. Stůl má stabilní... více informací »
Jednací stůl Selma
Značka: AJ produkty
25 295 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stůl vyznačující se oválným tvarem desky, zkosenými hranami a kombinací černé a bílé barvy. Stůl má stabilní...

Konferenční stůl vyznačující se oválným tvarem desky, zkosenými hranami a kombinací černé a bílé barvy. Stůl má stabilní T-rám s nastavitelnou výškou nožiček. Tento moderní konferenční stůl s exkluzivním a velice současným vzhledem dodá lesk každé zasedací místnosti. Oválný tvar desky stolu se zkosenými hranami podněcuje kreativní a uvolněnou náladu a zajišťuje lepší vzájemný kontakt mezi jednotlivými lidmi u stolu. Tento stůl s bílou deskou z velice odolného vysokotlakého lamina se snadnou údržbou se hodí na zasedání a schůzky všeho druhu. Černé okraje desky jsou z bytelného ABS plastu. Bytelná podnož na T-rámu se vyznačuje nastavitelnou výškou nohou a dokonalou stabilitou i na nerovných podlahách. Šířka 1000 mm. Výška 730 mm. Hmotnost 60 kg. Délka 1900 mm. Barva_stolové_desky Bříza.

Kvalitní a velmi žádaný kus Jednací stůl Selma, oválný, 1900x1000 mm, HPL, bříza, hliníkový lak od výrobce AJ produkty seženete zde opravdu výhodně. Teď v akci 25 295 Kč.