Jednací stůl Selma, oválný, 1900×1000 mm, HPL, bříza, chrom

Konferenční stůl vyznačující se oválným tvarem desky, zkosenými hranami a kombinací černé a bílé barvy. Stůl má stabilní... více informací »
Jednací stůl Selma
Značka: AJ produkty
25 912 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stůl vyznačující se oválným tvarem desky, zkosenými hranami a kombinací černé a bílé barvy. Stůl má stabilní...

Konferenční stůl vyznačující se oválným tvarem desky, zkosenými hranami a kombinací černé a bílé barvy. Stůl má stabilní T-rám s nastavitelnou výškou nožiček. Tento moderní konferenční stůl s exkluzivním a velice současným vzhledem dodá lesk každé zasedací místnosti. Oválný tvar desky stolu se zkosenými hranami podněcuje kreativní a uvolněnou náladu a zajišťuje lepší vzájemný kontakt mezi jednotlivými lidmi u stolu. Tento stůl s bílou deskou z velice odolného vysokotlakého lamina se snadnou údržbou se hodí na zasedání a schůzky všeho druhu. Černé okraje desky jsou z bytelného ABS plastu. Bytelná podnož na T-rámu se vyznačuje nastavitelnou výškou nohou a dokonalou stabilitou i na nerovných podlahách. Šířka 1000 mm. Výška 730 mm. Hmotnost 60 kg. Délka 1900 mm. Barva_stolové_desky Bříza.

Tento skvělý kus Jednací stůl Selma, oválný, 1900x1000 mm, HPL, bříza, chrom od známé značky AJ produkty můžete pořídit zde teď za akční cenu. Akční ceny od 25 912 Kč.