Jednací stůl Selma, oválný, 1900×1000 mm, HPL, bílá, hliníkově šedá

Konferenční stůl vyznačující se oválným tvarem desky, zkosenými hranami a kombinací černé a bílé barvy. Stůl má stabilní... více informací »
Jednací stůl Selma
Značka: AJ produkty
25 295 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stůl vyznačující se oválným tvarem desky, zkosenými hranami a kombinací černé a bílé barvy. Stůl má stabilní...

Konferenční stůl vyznačující se oválným tvarem desky, zkosenými hranami a kombinací černé a bílé barvy. Stůl má stabilní T-rám s nastavitelnou výškou nožiček. Tento moderní konferenční stůl s exkluzivním a velice současným vzhledem dodá lesk každé zasedací místnosti. Oválný tvar desky stolu se zkosenými hranami podněcuje kreativní a uvolněnou náladu a zajišťuje lepší vzájemný kontakt mezi jednotlivými lidmi u stolu. Tento stůl s bílou deskou z velice odolného vysokotlakého lamina se snadnou údržbou se hodí na zasedání a schůzky všeho druhu. Černé okraje desky jsou z bytelného ABS plastu. Bytelná podnož na T-rámu se vyznačuje nastavitelnou výškou nohou a dokonalou stabilitou i na nerovných podlahách. Šířka 1000 mm. Výška 730 mm. Hmotnost 70 kg. Délka 1900 mm. Barva_stolové_desky Bílá.

Ve slevě tento produkt Jednací stůl Selma, oválný, 1900x1000 mm, HPL, bílá, hliníkově šedá od top značky AJ produkty můžete pořídit na našich stránkách teď skutečně výhodně! Akční ceny od 25 295 Kč.