Jednací stůl Selma, 2400×1200 mm, HPL, bílá, hliníkově šedá

Konferenční stůl vyznačující se oválným tvarem desky, zkosenými hranami a černými okraji desky z ABS plastuy. Stůl má... více informací »
Jednací stůl Selma
Značka: AJ produkty
28 998 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stůl vyznačující se oválným tvarem desky, zkosenými hranami a černými okraji desky z ABS plastuy. Stůl má...

Konferenční stůl vyznačující se oválným tvarem desky, zkosenými hranami a černými okraji desky z ABS plastuy. Stůl má stabilní T-rám s nastavitelnou výškou nožiček. Tento moderní konferenční stůl s exkluzivním a velice současným vzhledem dodá lesk každé zasedací místnosti. Oválný tvar desky stolu se zkosenými hranami podněcuje kreativní a uvolněnou náladu a zajišťuje lepší vzájemný kontakt mezi jednotlivými lidmi u stolu. Tento stůl s bílou deskou z velice odolného vysokotlakého lamina se snadnou údržbou se hodí na zasedání a schůzky všeho druhu. Černé okraje desky jsou z bytelného ABS plastu. Bytelná podnož na T-rámu se vyznačuje nastavitelnou výškou nohou a dokonalou stabilitou i na nerovných podlahách. Šířka 1200 mm. Výška 730 mm. Hmotnost 70 kg. Délka 2400 mm. Barva_stolové_desky Bílá.

Akční výrobek Jednací stůl Selma, 2400x1200 mm, HPL, bílá, hliníkově šedá originál od výrobce AJ produkty můžete pořídit právě teď levně! Teď za akční cenu 28 998 Kč.