levnezbozi-vsehodruhu.cz

HQ W7-60251 – kombinovaný podlahový kartáč o 32mm

Tento skvělý kus HQ W7-60251 - kombinovaný podlahový kartáč o 32mm od známé společnosti HQ jednoduše můžete najít teď se slevou. Ceny již od 285 Kč.
EAN: 5412810286096
HQ W7-60251 - kombinovaný podlahový kartáč o 32mm
Ověřit dostupnost
Značka: HQ
285
Popis produktu

HQ W7-60251 – kombinovaný podlahový kartáč o 32mm. Základní přepínatelná podlahová hubice pro všechny vysavače s průměrem trubek 32 mm a kovovými kluznými plochami.
Je vhodná jak pro vysávání koberců, po přepnutí pak na tvrdé podlahy – kachličky, linolea nebo plovoucí podlahy. Neocenitelný pomocník při kombinovaných podlahových krytinách.
Hubice namá kolečka, je vybavena nerezovou leštěnou kluznou plochou, na které naleznete dva červené pásky pro zachycování nití, vlasů a chlupů z koberců. V přední části hubice a pak i v zadní části hubice naleznete dva výsuvné kartáče pro zachycování nečistot. Zadní kartáče zasahují až do boků hubice.Kartáče se zasunují / vysunují sešlápnutím jednoho z přepínačů na horní straně hubice. Přepínače fungují společně jako kolébka, lze tedy sešlápnout vždy pouze jeden.
Vysunuté kartáče – vysávání tvrdých povrchůZasunuté kartáče – vysávaní kobercůPokud vysáváte abrazivní povrchy (beton), používejte vždy vysunuté kartáče. Nerezová kluzná plocha se pohybem po takovém povrchu ničí.Záběr hubice (maximální šířka) je 265 mm. . .