HEPA filtr pro Dyson V11

Výjimečný a žádaný produkt HEPA filtr pro Dyson V11 od kvalitní značky Dyson jednoduše pořídíte tady nyní za akční cenu. Právě teď jen za 499 Kč. EAN: 888102494
HEPA filtr pro Dyson V11
Značka: Dyson
499 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

HEPA filtr pro Dyson V11 a V15. Neoriginální HEPA filtr pro tyčové vysavače Dyson řady V11 a V15.Filtr se skládá ze dvou částí spojených do jenoho celku – látkového mikrofiltru a skládaného HEPA filtru. Oba filtry jsou omyvatelné pod vlažnou tekoucí vodou. Látkový filtr můžete promnout v prstech, aby se z něj odstranily ulpělé nečistoty. Na druhý – skládaný filtr nesahejte, mohli by ste jej poškodit. Po omytí filtru ho musíte nechat důkladně oschnout, minimálně 24 hodin, raději i déle. Nadávejte schnout k sálavému teplu (trouby, mikrovlnky, horké topení), vysokými teplotami by došlo k poškození filtru.
Pokud si nepřejete čekat než původní filtr po omytí uschne, je tento náhradní filtr perfektním řešením pro nepřerušované vysávání.Je vhodný pro modely:V11 AbsoluteV11 Absolute ProV11 Animal+V11 SV14V15 DetectV15 Detect Absolute. . .