levnezbozi-vsehodruhu.cz

HEPA filtr Neakasa P2 PRO

Velmi prodávaný produkt HEPA filtr Neakasa P2 PRO od známého výrobce neakasa máte možnost nakoupit aktuálně na našich stránkách ve slevě. Nyní nakoupíte za 359 Kč.
EAN: 8594072213335
HEPA filtr Neakasa P2 PRO
Ověřit dostupnost
Značka: neakasa
359

HEPA filtr Neakasa P2 PRO. Originální omyvatelný výměnný HEPA filtr pro sadu na střihání a péči o srst zvířat Neakasa P2 PRO.Při údržbě filtru postupujte dle návodu výrobce připojeného u sady na péči.
– filtr vymývejte pod čistou vodou a zbylou tekutinu opatrně vyklepte- před vrácením filtru do prachové nádoby filtr řádně vysušte. Umístěte jej na dobře větrané místo na minimálně 24 hodin, dokud není úplně suchý. Následně jej vraťte zpět do vysavače.- HEPA filtr je třeba vymývat pravidelně 1x měsíčně a to pouze čistou vodou bez použití jakékoliv chemikálie.
– Pokud je filtr znečištěný, ihned jej očistěte. Zajistíte tak plný výkon vysavače.- Nemyjte filtr v myčce nádobí ani pračce, nesušte jej v sušičce a nebělte jej.- Dostatečně nevysušený filtr může způsobit úraz elektrickým proudem nebo poruchu výrobku.Balení obsahuje 1 ks. . .