levnezbozi-vsehodruhu.cz

HEPA filtr HQ W7-54908-HQN

Kvalitní produkt HEPA filtr HQ W7-54908-HQN od známého výrobce AJS snadno získáte na našich stránkách ve výprodejové akci! Nabídky již od 169 Kč. EAN: 5412810213641
HEPA filtr HQ W7-54908-HQN
Ověřit dostupnost
Značka: AJS
169
Popis produktu

HEPA filtr HQ W7-54908-HQN. Náhradní filtr třídy 12 – NEOMYVATELNÝ pro vysavače značky AEG, Electrolux („Elektrolux“), Philips a Zanussi.Nejlevnější řešení výměny filtru vašeho vysavačeTento filtr zachytí i ty nejjemnější částice (99,5% všech částic až do velikosti 0,1 – 0,3 mikrometrů) jako je pyl, spory plísní, výtrusy a zbytky roztočů a další alergeny. Vyčištěním vzduchu, který při vypouštění prochází tímto filtrem, se snižuje nebezpečí vzniku alergických reakcíFiltr NENÍ omyvatelný. Omytím jej zničíte!Čistit jej můžete opatrným ometením nečistot jemným štětcem, popřípadě poklepem celého filtru na plochou podložku. Klepání pouze částí filtru může způsobit jeho prasknutí a znehodnocení.Ideální styl čistění je vyfoukání nečistot stlačeným vzduchem, doporučujeme prvně proti směru proudění vzduchu ve filtru. Pozor na silný proud vzduchu, můžete jemný filtr poškodit.Životnost neomyvatelného filtru je shodná s životností filtru omyvatelného, liší se pouze druhem materiálu filtru a stylem čistění. 
Filtr by jste měli vyměnit zhruba 1x za rok, nebo v případě jeho poškození.Zanesený filtr klade vašemu vysavači velký odpor a ten se následně přehřívá, špatně saje a ničí se. Nezapomínejte na jeho výměnu!

Přečtěte si více: “ Co jsou to HEPA filtry, jaké jsou druhy a jak je čistit?

Rozměry filtru:rozměr zasunovací – dolní části šířka: 11 cmdélka: 13,8 cmhloubka: 2,3 cm 
rozměr horního rámečkušířka: 12 cmdélka: 15 cm. . .