ESD židle, s kolečky

Nízká průmyslová židle na kolečkách. Potah ze syntetické kůže, disipace statického náboje. Certifikace pro třídu čistoty 3... více informací »
ESD židle
Značka: AJ produkty
17 273 Kč
Ověřit dostupnost
Nízká průmyslová židle na kolečkách. Potah ze syntetické kůže, disipace statického náboje. Certifikace pro třídu čistoty 3...

Nízká průmyslová židle na kolečkách. Potah ze syntetické kůže, disipace statického náboje. Certifikace pro třídu čistoty 3 podle DIN EN ISO 14644-1 a třídu čistoty 1 podle US Federal Standard 209E. ESD klasifikace podle normy EN 61340-5-1. Vysoce kvalitní antistatická ESD židle určená do prostředí s vysokými nároky na čistotu, např do nemocnic nebo výrobních závodů na elektroniku. Židle je navržena tak, aby docházelo k disipaci statického elektřiny, čímž se předchází poškození citlivých elektronických součástek. Odolný potah ze syntetické kůže se snadno udržuje čistý pouhým otřením, ideální do takzvaných čistých místností nebo laboratoří. Materiály, ze kterých je židle vyrobena, jsou odolné vůči dezinfekčním prostředkům. ESD židle je vybavena kolečky, která zajišťují hladké přesouvání židle mezi jednotlivými pracovišti. Židli lze velice snadno přizpůsobit potřebám různých uživatelů. Pro dosažení optimální pracovní polohy si můžete nastavit výšku sedáku i opěradla a sklon sedáku. Nosnost 110 kg. Materiál Syntetická kůže. Barva Černá. Materiál_kříže Chrom. Hmotnost 14,5 kg.

Tento velmi oblíbený kus ESD židle, s kolečky od populární značky AJ produkty jednoduše naleznete u nás právě opravdu levně. Ceny od 17 273 Kč.