levnezbozi-vsehodruhu.cz

Electrolux Koš na boty a svetry do sušičky prádla

Tento levný kus Electrolux Koš na boty a svetry do sušičky prádla od spolehlivé značky Electrolux můžete nakoupit zde skutečně levně! Výhodně teď u nás za 990 Kč.
EAN: 7321422626245
Electrolux Koš na boty a svetry do sušičky prádla
Popis produktu

Electrolux Koš na boty a svetry do sušičky prádla. Vážení zákazníci, vzhledem ke změnám ve výrobě nových sušiček prádla Electrolux, nemusí být možno tento koš do Vaší sušičky použít. V návodu k sušičce je tato výjimka zmíněna, avšak pro ověření, abyste zakoupené zboží nemuseli vracet, prosíme do poznámky v objednávce uvést Prod.No (příp. PNC) sušičky ze stříbrného výrobního štítku umístěného ve dvířkách sušičky.

Ve společnosti Electrolux chápou, že ne všechno, co dáte do sušičky, je potřeba bezpodmínečně roztočit.Při sušení měkkých hraček, vlněných oděvů, spodního prádla nebo tenisek je sušák Electrolux bezpečným a spolehlivým řešením. Vhodný pro sušičky AEG, Electrolux s tepelným čerpadlem jako příslušenství RA5, RA6, RA11 a RA12 – více naleznete v připojených obrázcích.Osazení koše je podmíněno plastovým kuželem na zadní straně bubnu – na obrázku díl č. 605.Pokud máte sušičku, která tento příchytný trn nemá, můžete využít novější model koše na sušení.. . .