levnezbozi-vsehodruhu.cz

Electrolux E200 s-bag CLASSIC 5ks

Oblíbený kus Electrolux E200 s-bag CLASSIC 5ks od značky s tradicí a dobrou pověstí Electrolux máte možnost nakoupit na našich stránkách teď za extra cenu. Aktuálně výhodně za 199 Kč.
EAN: 7319599031481
Electrolux E200 s-bag CLASSIC 5ks

Electrolux E200 s-bag CLASSIC 5ks. Originální sáčky do vysavače Electrolux z vícevrstvého filtračního papíru E200 S-bag® CLASSIC – 5 sáčků v balení (baleno v sáčku).Jednoznačná kvalita originálního výrobce.
Pevný a odolný díky inovovanému způsobu skládání s trojitým přeložením. Vyznačuje se velice dobrou filtrační schopností a zachytí více jak 95% všech prachových částic. S-bag Classic je vybaven automatickým uzavíráním, které usnadňuje manipulaci při jeho výměně.Jednoduchým povytažením závěru na kartónové hlavě sáčku směrem nahoru – před vyjmutím sáčku z vysavače – uzavřete nasávací otvor sáčku a zabráníte tak úniku prachu při jeho vyjímaní z vysavače a vkládání do komunálního odpadu.Neorientujete se v sáčcích S-Bag? Přečtěte si náš článek – dozvíte se více!

POZOR!Tyto sáčky nepoužívejte pro odsávání stavebního prachu (vrtání, broušení, zednické práce) ani do něj nevysávejte popel z krbu nebo kamen!Může dojít ke zničení Vašeho vysavače!. Počet ks v balení 4 – 5 ks. Materiál papírové.