Dvojitá lišta na plastové boxy k pracovnímu stolu Motion, délka 900 mm

Dvojitá lišta na plastové boxy je určená k montáži mezi stojiny polohovatelného dílenského stolu. Na lištu lze zavěsit 2 řady... více informací »
Dvojitá lišta na plastové boxy k pracovnímu stolu Motion
Značka: AJ produkty
938 Kč
Ověřit dostupnost
Dvojitá lišta na plastové boxy je určená k montáži mezi stojiny polohovatelného dílenského stolu. Na lištu lze zavěsit 2 řady...

Dvojitá lišta na plastové boxy je určená k montáži mezi stojiny polohovatelného dílenského stolu. Na lištu lze zavěsit 2 řady boxů. Praktická lišta pro zavěšování plastových boxů a zásobníků – perfektní a snadno dostupné úložiště pro organizované skladování hřebíků, šroubů a dalšího drobného materiálu. Lišty na boxy se připevňují na stojiny zadního rámu polohovatelného dílenského stolu. S ohledem na výšku stojin a velikost boxů lze každý stůl osadit několika lištami nad sebou podle individuálních potřeb každého klienta. Materiál Ocelový plech. Barva Stříbrná. Hmotnost 0,5 kg. Délka 900 mm. DELIVERY_DATE LEVEL2.

Tento neodolatelný výrobek Dvojitá lišta na plastové boxy k pracovnímu stolu Motion, délka 900 mm od populární značky AJ produkty snadno můžete pořídit zde teď opravdu výhodně! Akční cena 938 Kč.