Dílenský zásuvkový kontejner Solid, s kolečky, 6 zásuvek

Praktické zásuvkové jednotky na kolečkách. Jsou vybaveny kuličkovými výsuvy a centrálním zámkem se dvěma klíči. Doplňte si... více informací »
Dílenský zásuvkový kontejner Solid
Značka: AJ produkty
19 372 Kč
Ověřit dostupnost
Praktické zásuvkové jednotky na kolečkách. Jsou vybaveny kuličkovými výsuvy a centrálním zámkem se dvěma klíči. Doplňte si...

Praktické zásuvkové jednotky na kolečkách. Jsou vybaveny kuličkovými výsuvy a centrálním zámkem se dvěma klíči. Doplňte si dílenské pracoviště o jeden nebo několik těchto praktických samostatně stojících zásuvkových kontejnerů, a zefektivněte tak skladování nářadí! Kontejnery se hodí na ukládání pracovního nářadí, součástek a dalších pomůcek, které potřebujete mít rychle a snadno po ruce. Mohou stát například vedle stolu a v případě potřeby je lze díky kolečkům snadno přesunout. Otočná kolečka dodávají kontejneru flexibilitu a navíc jsou vybavena brzdami. Zásuvkové jednotky se vyrábí z pevného ocelového plechu, který zaručuje vysokou odolnost. Plechy jsou opatřeny práškovým lakem světle šedé a modré barvy. Zásuvky se dají uzamknout všechny najednou centrálním zámkem (dodáván se dvěma klíči). Pohybují se po bytelných kolejnicích, které lze vysunout na 100 %, takže vám umožní velice snadný přístup k obsahu. Každá zásuvka má nosnost 45 kg. Pro lepší přehled je navrhujeme doplnit o praktický organizér, díky kterému snadno roztřídíte šrouby, hřebíky a další drobné součástky. Materiál Ocelový plech. Šířka 535 mm. Výška 960 mm. Hloubka 670 mm. Hmotnost 73 kg.

Tento akční produkt Dílenský zásuvkový kontejner Solid, s kolečky, 6 zásuvek originál od značky AJ produkty jednoduše pořídíte nyní téměř zdarma! Nabídky od 19 372 Kč.