DeltaPlus STRADA 2 Bunda reflexní nepromokavá zimní oranžová/námořnická modrá XL

DeltaPlus STRADA 2 Bunda reflexní nepromokavá zimní oranžová/námořnická modrá XL. Zateplená reflexní bunda do deště s... více informací »
DeltaPlus STRADA 2 Bunda reflexní nepromokavá zimní oranžová/námořnická modrá 3XL
Značka: DeltaPlus
1 529 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus STRADA 2 Bunda reflexní nepromokavá zimní oranžová/námořnická modrá XL. Zateplená reflexní bunda do deště s...

DeltaPlus STRADA 2 Bunda reflexní nepromokavá zimní oranžová/námořnická modrá XL. Zateplená reflexní bunda do deště s vodotěsnými švy a napevno přišitou kapucí. Zapínání na zdrhovadlo je kryto lištou s druky. Stahování v pase je elastickou šňůrkou. Třída reflexnosti – třída 3 – stříbrná barva – druh ramenní, paralelní. 3 kapsy. Polyester Oxford s polyuretanovým povlakem, podšívka prošívaný polyester Taffeta, reflexní našívané pásky 3M Scotchlite™. Zateplená reflexní bunda do deště s vodotěsnými švy a napevno přišitou kapucí. Zapínání na zip je kryto lištou s druky. Stahování v pase je elastickou šňůrkou. Třída reflexnosti – třída 3 – stříbrná barva – druh ramenní, paralelní. 3 kapsy.. Barva oranžová/námořnická modrá. Velikost oděvu. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví.

Exkluzivní výrobek DeltaPlus STRADA 2 Bunda reflexní nepromokavá zimní oranžová/námořnická modrá XL originál od výrobce DeltaPlus můžete získat na našich stránkách za akční cenu! Ceny od 1 529 Kč.